Vše o nákupu | Původ našeho oleje | Hodnocení obchodu
Máte dotaz? Volejte +420 732 774 308 (Po-Ne 8:00-21:00)
Nový článek v našem blogu: Recept na výborné domácí pesto!

Olivový olej

Extra panenský olej nejvyšší kvality přímo od výrobce

Jsme česko-řecká rodina farmářů a výrobců Extra panenského olivového oleje, a proto se zaměřujeme pouze na tento jediný produkt. Zakládáme si na nejvyšší kvalitě, chuti a tradiční výrobě extra panenského olivového oleje.

Při pěstování oliv a výrobě našeho extra panenského olivového oleje dodržujeme přísné postupy. Olej pochází pouze z prvního lisování za studena a je extrahován pouze mechanickými postupy přímo z oliv. Přitom jsou zachovány veškeré přírodní látky, vitamíny a vlastnosti oliv. Výsledkem je nejlepší možný olivový olej, který si uchovává bohatou chuť, vůni, zdravé tuky a antioxidanty. Jeho kvalitu dokládáme certifikátem původu, dodržováním vyhlášky EU o uvádění acidity a transparentností ohledně všeho, co souvisí s tímto krásným řemeslem a námi. Výjimečnost našeho oleje potvrzují i naši zákazníci v hodnoceních.

Proč si vybrat náš olivový olej

Při výběru olivového oleje je důležité dbát na jeho kvalitu a původ. Náš oliváček pochází z našich rodinných olivových hájů horské vesničky Agios Stefanos na jihovýchodní Krétě. Oblast se jmenuje Sitia Lasithiou, a je známá svou neporušenou přírodou. Olivy jsou pěstovány bez použití průmyslových hnojiv a v souladu s tradičními postupy. Více o původu našeho oleje se dočtete zde.

Díky jednodruhové odrůdě oliv Koroneiki má náš extra panenský olivový olej vynikající chuť, barvu a vůni. Rádi říkáme, že to tekuté zlato. Věříme, že si jej zamilujete.

Zaměřte se na kvalitu a zdraví a dopřejte si náš výjimečný extra panenský olivový olej! Staňte se součástí naší spokojené zákaznické základny a objevte, jak může skvělý olivový olej obohatit vaše kulinářské zážitky.

Extra panenský olivový olej Theikos
616,07 Kč bez DPH
690 Kč / l
Skladem (>10 l)

✅ Nízká acidita 0-0,39 %✅ Lahodná chuť a vůně✅ Jednodruhový z ručně sbíraných oliv odrůdy Koroneiki✅ Z prvního lisování za studena✅ 100% přírodní, takže si zachovává...

Kód: 5200118280324
1 položek celkem