Vše o nákupu | Původ našeho oleje | Hodnocení obchodu
Máte dotaz? Volejte +420 732 774 308 (Po-Ne 8:00-21:00)
Nový článek v našem blogu: Recept na výborné domácí pesto!

Zákaznický účet v našem e-shopu

Jste častými návštěvníky našeho eshopu a chcete dostávat věrnostní slevy nebo mít přístup ke všem předchozím objednávkám, které jste u nás provedli? Přemýšlíte, jak si usnadnit budoucí nákupy a mít předvyplněnou adresu pro rychlejší a pohodlnější objednávání? Pokud ano, pak je pro vás registrace v našem e-shopu tou správnou volbou!

Využijte výhod registrace na našem e-shopu

Zde je několik výhod, které získáte po registraci:

 1. Členství v Klubu přátel olivového oleje

  Registrací účtu budete automaticky zařazeni do našeho věrnostního programu, ve kterém můžete sbírat Olivy (věrnostní body) za každý nákup. Ty pak můžete využít při dalším nákupu jako slevu.

 2. Předvyplněná adresa a rychlejší objednávání

  Nechcete při každé objednávce opakovaně zadávat svou adresu? Po registraci budete mít možnost uložit svou adresu do svého profilu. Při dalších objednávkách bude vaše adresa automaticky předvyplněna, což výrazně urychlí proces nákupu.

 3. Přístup ke svým předchozím objednávkám

  Po zaregistrování se budete moci snadno podívat na všechny své předchozí nákupy a doklady k nim.

 4. Novinky a tipy

  Budeme vám emailem posílat novinky a tipy ze světa olivového oleje a Kréty. Nikdy vám tak neunikne nic zajímavého.

Registrace je snadná a rychlá

Registrace v našem eshopu je snadná a rychlá. Stačí vyplnit jednoduchý formulář se základními informacemi a vytvořit si své přihlašovací údaje. Takže proč si nevyzkoušet všechny tyto výhody a usnadnit si své budoucí nákupy?

Nejjednodušší způsob registrace je pomocí tohoto odkazu: Nová registrace

Alternativní způsob:

registrace_v_eshopu_theikos_1_1

Dle obrázku klikněte na panáčka v zeleném kruhu a potom v novém okně na text "Nová registrace". Další možnost je zaškrtnout políčko "Chci se registrovat v e-shopu" přímo u prováděné objednávky. 

Těšíme se na vás!

Připojte se k nám a využijte plný potenciál našeho eshopu. Užijte si rychlý a pohodlný nákup a buďte vždy informováni o našich nejnovějších nabídkách a tipech z blogu. Těšíme se na vás jako registrovaného zákazníka!