Vše o nákupu | Původ našeho oleje | Hodnocení obchodu
Máte dotaz? Volejte +420 732 774 308 (Po-Ne 8:00-21:00)

Klub přátel olivového oleje

Klub přátel olivového oleje představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. V našem klubu můžete sbírat body z každého nákupu (Olivy) a následně je využít jako slevu na své další nákupy.

Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu, a to v poměru 100 CZK = 1 bod (1 Oliva). Body mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci.  

Jak můžu získat Olivy? 

Při nákupu na našem e-shopu získáváte body jako odměnu za vaši věrnost. Tyto body se ve formě Oliv automaticky připisují na váš věrnostní účet, což znamená, že čím více nakupujete, tím více Oliv budete mít k dispozici. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly.

Sbírání Oliv je jednoduché a přináší vám další výhody při vašich následných nákupech. Olivy se vám přičtou do vašeho konta ihned po uhrazení objednávky. Množství získaných Oliv je vypočítáno kurzem, kde za 100 CZK z ceny produktů získáte 1 Olivu.

Můžu získat Olivy i jinak než nákupem?

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 20 Olivami.

Jak můžu Olivy uplatnit?

Nasbírané Olivy vám přináší slevy. Celkový počet vašich Oliv můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav Oliv s možností jejich použití. 1 Oliva = 3 Kč.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Jak je to s platností Oliv?

Platnost vašich Oliv je 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Co se stane s Olivami když budu chtít vrátit zboží?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

Další informace

Olivové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry klubu, případně ho zrušit. V případě zneužití klubu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto klubu.