Vše o nákupu | Původ našeho oleje | Hodnocení obchodu
Máte dotaz? Volejte +420 732 774 308 (Po-Ne 8:00-21:00)

Hodnocení oleje od našich zákazníků

Vážíme si každého spokojeného zákazníka a ještě více nás hřeje u srdce, když se nebojí o svoji zkušenost s naším oliváčkem podělit se světem. My sami víme, jak je skvělý, ale aby se to dozvěděli  i další dobří lidé a mohli si na něm pochutnat, potřebujeme vaše hodnocení.

Spokojení zákazníci potvrzují výjimečnost našeho oleje

Jsme mladý e-shop a z nákupů u produktu zatím máme jen pár hodnocení, a tak jsme se rozhodli s vámi sdílet také ty z našich sociálních sítí. Zároveň si je rádi znovu připomínáme, protože nás utvrzují v tom, že náš olivový olej je opravdu výjimečný. 

Jsme přesvědčeni, že pokud si u nás objednáte, nebudete litovat jako spousta dalších spokojených zákazníků. Zároveň budeme vděční za vaše hodnocení. I díky tomu můžeme v naší činnosti pokračovat a naše plány s olivovým olejem rozvíjet.

Děkujeme, že jste tu s námi.

 
Užívám ho denně a jsem z něj naprosto nadšená. Právem je nazýván božský. Má opravdu skvělou chuť, která je nesrovnatelná s oleji, které jsem užívala před objevením tohoto zlata. Těším se, že se jednou podívám na místa, kde vznikl. Je absolutně úžasnej, ochutnala jsem a svou chutí mě nadchl.. přidávám se k doporučením, je úžasně lahodný bez jakýchkoli pachutí Vendulko, ráda přidám komentář. Olivacek už používáme od vás pár roků a nemá konkurenci. Miluje ho celá rodinka. A taky ho milují naši pejsci. Takže za nás doporučuji 1000%. Všechny vás moc zdravím. Vendy je neuvěřitelně dobrý. Už mě dochází, tak zase budu kupovat. Je to super zdroj. Pozdravuj v Řecku. Môžem len odporúčať. Dnes samozrejme ráno na lačno a večer trocha inak. Oliváček je naprosto luxusní.Dekuji za doporuceni. Uz je doma mam! Skvela chut, krasna barva s osobnim dodanim. To pak je radost.
 

řecký klíč_4