☀️ nová zásilka je na cestě z Řecka 🇬🇷 prodej opět od 28.7.2026 🫒 děkujeme vám 🥰 evxaristo ❤️

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 147 hodnocení
5
147x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.3.2025
+ Dodání bez problémů a v pořádku

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.3.2025
+ Vše ok

ŠK Avatar autora Šárka Kořánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.3.2025
Jsem velmi spokojená. Kupuji již podruhé.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.3.2025
Vše OK. Doporučuji.
MM Avatar autora Miroslav Matoušek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.3.2025
Zatím nerozbaleno, ale krétské olivové oleje jsou vždy špičkové … snad ani tento nezklame.
HH Avatar autora Hana Herová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.2.2025
AAno
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.2.2025
Rychlost vyřízení , dobrá komunikace
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.2.2025
skvelý olej a chuť, rychle dodanie, balenie bolo naozaj dost dobre zabalené, odporučam, oleje vam dlho vydrzia :)
DP Avatar autora Dana Petržilková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2025
S nákupem jsem maximálně spokojená, zboží došlo rychle a v pořádku. Olej je skvělý.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.2.2025
spolupráce perfektní, zájem o zákazníky, skvělé
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2025
+ Olej voní a je velmi chutný.
- -

Spokojenost ve všech směrech - rychlá reakce na objednávku, perfektní zabalení a bezproblémové doručení.
ZH Avatar autora Zuzana Hanušová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.2.2025
velmi rychlé dodání, ochota a přátelská komunikace olej je výborný.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.2.2025
Vynikající,vše ok
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.1.2025
+ Výborná spolupráce s obchodem a kvalita oleje

SL Avatar autora Stanislava Lisztwanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.1.2025
velká spokojenost, olej jsem posílala synovi, takže jsem ho neochutnala. Budu si olej objednávat pro sebe.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.1.2025
+ Volají, zda zboží dorazilo v pořádku.

JM Avatar autora Josef Mandys Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.1.2025
Jsem spokojený s obchodem.. Olej jsem ještě neochutnal, tak nevím..
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.1.2025
+ rychlost, přehlednost, péče o zákazníka

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.12.2024
+ Rychle dodáni

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.12.2024
Projevený zájem, zda je vše v pořádku

Ovládací prvky výpisu

147 položek celkem